Ailesiyle poz veren Hazal Kaya, kızının 40. gününü kutladı: Umut ışığı oldun

Ekranların başarılı oyuncuları Ali Atay ve Hazal Kaya, 2019 yılında nikah masasına oturdu. Tıpkı yıl birinci çocukları Fikret Ali’yi kucaklarına alan çift, 1,5 ay evvel de kızlar Süreyya Leyla’ya kavuştu. Çocuklarıyla gözlerden uzak bir hayat yaşayan Hazal Kaya, toplumsal medya hesabından duygusal bir paylaşım yaptı.

“BİZE UMUT IŞIĞI ÜZERE GELDİN”

7,6 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından aile pozunu paylaşarak kızının 40. gününü kutlayan Hazal Kaya, “Kapkaranlık günlerde bize umut ışığı üzere gelen canım kızım, uygun ki doğdun. 40 gün nasıl geçti bilmiyorum 11.02.2023” notunu düştü.

8 MART’TA KIZIYLA FOTOĞRAFINI PAYLAŞMIŞTI

Hazal Kaya 8 Mart Dünya Bayanlar Günü’nde birinci sefer kızıyla bir fotoğrafını paylaşmıştı. Bayanlar Günü’ne özel bir paylaşım yapa Kaya, şu sözleri kullanmıştı:”Annemler ben küçükken mor kurdeleli yaka iğneleri yaparlardı yürüyüşler için ben de yardım ederdim. O aksiyonlarla kazandıklarımıza şahit olarak büyüdüm. Artık yaka iğnem Süreyya’m sebebiyle bu gece yürüyüşe katılamıyorum. Kalbim, aklım, umudum sizinle. Bayanlar günümüz kutlu olsun! İnadına isyan, inadına özgürlük!”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir